Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, powinieneś regularnie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego ciała oraz kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Badania wykazują, iż mężczyźni, którzy pokonują pieszo codziennie 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej trudności z erekcją w porównaniu kamagra w zelu do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zawężanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Tętnice działają na optymalnym poziomie tylko wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu realizować wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Bardzo łatwe ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby otrzymać widoczną różnicę błyskawicznie i w nieskomplikowany sposób. Potocznie mówiąc, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, iż zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem działania nietrwałego, jednak niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy substancja ta zostanie już wytworzona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do członka. Nigdy nie czułeś małego drżenia tam na dole w trakcie ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu oraz wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię uznają za lenia.

Wyśpij się

Po stosunku twój penis jest na ogół zmęczony. Musi zregenerować siły. Z tej przyczyny niesłychanie ważne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. W czasie zdrowego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to sytuacja do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, że twój członek jest kamagra zel zdrowy oraz gotowy znowu do użycia. Twój penis “ładuje się” podczas snu. Tak więc dla silnej i zdrowej erekcji, spokojny oraz długi sen jest bardzo istotny.

Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

indeks1

Przez co nie masz ochoty na seks?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co wiedzie do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może też objawiać się osłabieniem mięśni, uszczupleniem masy kostnej oraz zaburzeniami wzwodu. Pozostałe choroby, które potencja mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz problemy z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, zapytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar zalecany w terapii gruczołu krokowego, mogą również wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich stosowania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, dokładnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o ich działaniu potencja
jak też o ich skutkach ubocznych.

Tryb życia

Większość ludzi uważa, iż niski poziom zainteresowania seksem to kłopot, który dotyczy tylko starszych mężczyzn. Jednak to nieprawda. Współcześnie wielu młodych mężczyzn w późnych latach 30. i na początku lat 40. zgłasza problemy z niskim libido. Jednym z powodów takiej sytuacji może być nieprawidłowy styl życia lub złe nawyki, takie jak palenie tytoniu, niezdrowa dieta, mało snu i inne podobne okoliczności. Pomyśl nad zmianą stylu życia, zerwij z tytoniem, zacznij uprawiać sport i zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już problemem.

Wszystko o problemach z męskością

Young happy couple in bed

Czasami seks sprawia ból

Stosunek, który na ogół jest przyjemnością, czasami może być dla faceta bardzo bolesny. Jest tak wtedy, gdy cierpisz na jedną z pięciu chorób. Poznaj demony, które mogą przeistoczyć przyjemne chwile w koszmar.

Tych 5 demonów to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, tadalis rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego oraz choroba Peyroniego. Wszystkie te choroby można leczyć farmakologicznie, na ogół lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Istnieją także domowe metody leczenia niektórych z nich.

Prawdopodobnie wszyscy mężczyźni lubią seks, ale tych kilka dolegliwości może spowodować, iż twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć nieco więcej o tych schorzeniach oraz o metodach leczenia ich, jeżeli już cię będą dotyczyły.

Zakażenie dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zaatakowane przez drobnoustroje, to zaczynasz cierpieć na zakażenie dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki i wywołać nieodwracalne ich uszkodzenie. Większa część zakażeń układu moczowego rozpoczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistego przewodu, przez który wydalasz mocz tania levitra z pęcherza moczowego. Bakterie, które wywołują zakażenia, w większości wypadków gnieżdżą się się w jelicie grubym oraz są obecne w stolcu. Twoje szanse na zakażenie dróg moczowych są większe, jeżeli konsumujesz za mało płynów, albo jeśli cierpisz na cukrzycę. Przyrost gruczołu krokowego albo kamienie nerkowe także wzmacniają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.