6451-101-ico-wu.jpg

Stylizacja elegancka: klasyka z połyskiem.

Biała bluzka oraz czarna spódnica to komplet kojarzony raczej klasycznie, pomimo tego nie musi tak być. Stylizacja elegancka w duchu uczniowskiego mundurka nabiera dojrzałego charakteru dzięki kunsztownym materiałom i ozdobom.
W takowym zestawie śnieżna bluzka ma ponadczasowy, dopasowany wzór oraz jest zapinana na pętelkę, bo skrzydełka kołnierza nie są tradycyjnie wygięte, lecz nieskomplikowane oraz usztywnione, co natychmiast dodaje koszuli szyku. Stylizacja wyrafinowana została podkręcona skórkową, ołówkową spódnicą, która zastępuje popularny model z materiału. Taka tkanina nadaje jej nieco awangardowego stylu i przekonuje, iż zakładająca ją dziewczyna jest pewna siebie.
Stylizacja elegancka nie byłaby pełna bez butów na szpilce. My doradzamy brokatowe, srebrne buciki o topowym, mocno wyciętym kroju i z asymetrycznym, szpiczastym czubkiem okrywającym stopę na skos. Oryginalne buty nadają ton kolejnym dodatkom. Szyję ozdabia wyrafinowany naszyjnik na wisiorku, który ozdabia wiele łączonych ze sobą błyskotek. Połyskujące ozdoby dostrzegalne zza połów koszuli nie popsują stylizacji, lecz przykują uwagę. Na nadgarstek proponujemy delikatny, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka znajdujące się przy kopercie. Kopertowa torebką w stylizacji color-blocking łączy czerń z szarością i można ją nosić w ręku lub na pasku.
flower-power-297x246
Wszystkie elementy eleganckiej stylizacji razem z linkami do butików umieszczone są w galerii – kliknięcie w nazwę konkretnej rzeczy przenosi na stronę towaru.
tekst dostepny na stronie www.e-modnisia.com.pl/pol_m_Torebki-180.html

Dodaj komentarz