4772-1007-ico-wu.jpg

Kąpiele wodne i akupresura na potencję- 1 czesc

avatar_129_page

Niejeden mężczyzna ma problemy z erekcją. Sporo z panów nie wie, że szybko sobie pomóc różnymi nieinwazyjnymi sposobami we własnym mieszkaniu.
Jeśli stosujemy domowe sposoby na polepszenie erekcji, od masowania podbrzusza, przez dietę oraz akupresurę – masowanie i naciskanie miejsc odpowiedzialnych za seks i potencję, to wyniki są zadowalające jedynie, gdy robimy to regularnie i przez długi okres.
Obecnie coraz więcej lekarzy, na podstawie przeprowadzonych badań, zaświadcza, że bicze viagra cena wodne są dobrym sposobem na pozbywanie się nie tylko kłopotów z potencją, lecz też na niski popęd seksualny. Ponadto bicze wodne wzmacniają wszystkie czynności seksualne. Hydroterapię wodne trzeba stosować na podbrzusze. Natrysk powinien być nieregularny, raz ciepły, potem zimny. Delikatny natrysk można zastosować na jądra. Te sposoby zabiegu polecane są tym panom, którzy przegrzewają swoje miejsca erogenne, bo właśnie przegrzanie jest najczęstszą przyczyną zaburzeń wzwodu, impotencji oraz zaburzenia gospodarki hormonalnej.
Hydroterapia może być zastosowana przez kobiety z niewielkim popędem płciowym.

tekst dostepny na stronie kamagra zel

Dodaj komentarz