1912-799-ico-wu.jpg

Kąpiele wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy bazujące na uciskaniu określonych miejsc na stopach. U mężczyzn trzeba pobudzać receptory znajdujące się na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i stanowczo uciskać pięty. Uciskanie trzeba zacząć od ledwo wyczuwalnych muśnięć i stopniowo zwiększać siłę nacisku. Każdą z pięt trzeba badać przez nie więcej niż 5 minut.
Panie mocniej reagują na pobudzanie punktów rozmieszczonych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od wyrostków kręgowych. Masaż tych punktów jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie gry wstępnej. Panie mogą się zrewanżować masowaniem miejsca tuż nad włosami łonowymi swojego kochanka. Pobudzą tym samym penisa. Dzięki szybkim masażom pożycie łóżkowe viagra taniookaże się być o wiele lepsze.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te zamieszczone na piętach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów poprawia pracę narządów płciowych. Takie masowanie może ciekawie wpłynąć na kłopoty z erekcją.
Masaż uszu nie może trwać dłużej niż pięć minut. Jeżeli para chce spróbować uciskania określonych punktów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą dokładnie, jakie miejsca należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra zel

Dodaj komentarz