5268-2020-ico-wu.jpg

Przyczyny zaburzonej erekcji

2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty z erekcją są wstydliwym problemem. W końcu potencja dla niektórych jest oznaką ich męskości. To sprawia, iż panowie nie tylko nie chcą (nie umieją) wspominać o tym zaburzeniu, ale nawet sami nie przyjmują go do wiadomości. Zaburzenia erekcji to ciężki test dla każdego mężczyzny. Mimo to mężczyźni powinni pamiętać, iż są to schorzenia do wyleczenia. Należy jedynie przełamać opór i odwiedzić seksuologa. Zwiększenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń wzwodu
Problemy z erekcją, zaburzenia wytrysku to bardzo powtarzające się schorzenia. Dotykają średnio 10 procent męskiej populacji. Kłopot wzmaga się, ponieważ zwiększają się czynniki powodujące zaburzenia erekcji. Notuje się rosnącą ilość zachorowań na
erekcja cukrzycę, schorzenia układu krążenia oraz depresje. Zaburzenia erekcji mogą dotknąć facetów w dowolnym wieku. Różne mogą być przyczyny zaburzeń.

U młodych mężczyzn, czyli przed ukończeniem 30 lat zaburzenia najczęściej będą miały podłoże psychologiczne. U mężczyzn w sile wieku kłopoty mogą wynikać z niektórych chorób. Niepełna erekcja albo jej niewystępowanie mogą być wywołane problemami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie tadalis

Dodaj komentarz