551-5580-ico-wu.jpg

Wszystko o problemach z męskością

Young happy couple in bed

Czasami seks sprawia ból

Stosunek, który na ogół jest przyjemnością, czasami może być dla faceta bardzo bolesny. Jest tak wtedy, gdy cierpisz na jedną z pięciu chorób. Poznaj demony, które mogą przeistoczyć przyjemne chwile w koszmar.

Tych 5 demonów to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, tadalis rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego oraz choroba Peyroniego. Wszystkie te choroby można leczyć farmakologicznie, na ogół lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Istnieją także domowe metody leczenia niektórych z nich.

Prawdopodobnie wszyscy mężczyźni lubią seks, ale tych kilka dolegliwości może spowodować, iż twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć nieco więcej o tych schorzeniach oraz o metodach leczenia ich, jeżeli już cię będą dotyczyły.

Zakażenie dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zaatakowane przez drobnoustroje, to zaczynasz cierpieć na zakażenie dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki i wywołać nieodwracalne ich uszkodzenie. Większa część zakażeń układu moczowego rozpoczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistego przewodu, przez który wydalasz mocz tania levitra z pęcherza moczowego. Bakterie, które wywołują zakażenia, w większości wypadków gnieżdżą się się w jelicie grubym oraz są obecne w stolcu. Twoje szanse na zakażenie dróg moczowych są większe, jeżeli konsumujesz za mało płynów, albo jeśli cierpisz na cukrzycę. Przyrost gruczołu krokowego albo kamienie nerkowe także wzmacniają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.

Dodaj komentarz