4196-1848-ico-wu.jpg

Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, powinieneś regularnie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego ciała oraz kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Badania wykazują, iż mężczyźni, którzy pokonują pieszo codziennie 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej trudności z erekcją w porównaniu kamagra w zelu do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zawężanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Tętnice działają na optymalnym poziomie tylko wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu realizować wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Bardzo łatwe ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby otrzymać widoczną różnicę błyskawicznie i w nieskomplikowany sposób. Potocznie mówiąc, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, iż zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem działania nietrwałego, jednak niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy substancja ta zostanie już wytworzona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do członka. Nigdy nie czułeś małego drżenia tam na dole w trakcie ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu oraz wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię uznają za lenia.

Wyśpij się

Po stosunku twój penis jest na ogół zmęczony. Musi zregenerować siły. Z tej przyczyny niesłychanie ważne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. W czasie zdrowego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to sytuacja do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, że twój członek jest kamagra zel zdrowy oraz gotowy znowu do użycia. Twój penis “ładuje się” podczas snu. Tak więc dla silnej i zdrowej erekcji, spokojny oraz długi sen jest bardzo istotny.

Dodaj komentarz