7085-3465-ico-wu.jpg

Z czego wynikają kłopoty z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki komplikacja z erekcją pojawia się raz na 5 stosunków, tym samym można przyjąć, że może się to wydarzyć co najmniej raz w życiu każdego mężczyzny. Dowiedziono, że podstawy braku erekcji mogą być zróżnicowane, inne w przypadku kochanków w wieku lat dwudziestu, a inne u 60-latka.
Erekcja pojawia się w momencie wzbudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Członek wypełnia się krwią, następuje wzwód. Kłopot z erekcją powstaje, gdy wzwód nie pojawia się w ogóle lub nie utrzymuje się na tyle długo, by dało się odbyć zwykły stosunek. Mówi się o poważnym kłopocie ze wzwodem, gdy komplikacja występuje przynajmniej w 75% przypadków i trwa to przez długi czas. Przypadkowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z potencją. Poniżej przedstawiamy najważniejsze powody kłopotów ze wzwodem.
1.Stres i brak wypoczynku. W momencie, gdy spędzamy większość dnia podczas pracy lub żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, pod koniec dnia możemy nie posiadać siły ani humoru na zbliżenia. Trzeba wówczas zatroszczyć się o unikanie sytuacji nas stresujących, odprężenie kamagra oraz normalne podejście do pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeśli w krwioobiegu organizmu zaczynają powstawać zaburzenia miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez żyły z dużym trudem. Może to blokować normalny napływ krwi do członka i brak lub zaburzoną potencję.
3.Nikotyna. Z badań wykonanych przez specjalistów jasno wynika, że palenie jednej paczki dziennie aż u 75% badanych prowadzi do impotencji. Prócz komplikacji z potencją nikotyna wpływa na zmniejszoną produkcję plemników, a także ich słabszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie potencja

Dodaj komentarz